Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych nadzieją, wzajemnym zrozumieniem, szacunkiem i magią chcielibyśmy życzyć Państwu udanych, radosnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności, zdrowia i aby wasze serca były przepełnione chęcią wzajemnej pomocy i wsparcia dla tych najbardziej potrzebujących i tych którzy czasem potrzebują tylko dobrego gestu i odrobiny zachęty.

W te Święta Fundacja Jeppesena wraz z pracownikami Firmy Jeppesen postawnowiła wesprzeć rodzinę w takiej własnie potrzebie. Poza produktami spożywczymi, chemią i upominkami dla dzieci wspierana przez nas rodzina otrzymała także pralkę, oraz 1,5 tony węgla, by te święta były nie tylko magiczne ale także ciepłe. Jednak to nie wszystko. Przygotowaliśmy także prezenty dla piątki dzieci z Gdańskiego MOPRu.

Fundacja Jeppesena